O firmie

Nasza firma - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Biuro Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych Izabela Jancewicz-Bielawska, z sukcesem administruje i zarządza nieruchomościami na terenie Olsztyna i okolic już od 1999 roku. W tym czasie daliśmy się poznać jako dynamiczny i kompetentny Zarządca. 

Specjalizujemy się w kompleksowym administrowaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi, zarówno w nowo oddanych do użytkowania nieruchomościach, jak również tymi wieloletnimi (w tym funkcjonującymi w nieruchomościach wpisanych do rejestru zabytków). Zarządzamy również nieruchomościami komercyjnymi. Naszą cechą jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawy Wspólnot.


Co nas wyróżnia:

  • profesjonalizm – licencjonowani zarządcy nieruchomości, profesjonalne zarządzanie nieruchomością wspólną
  • partnerstwo – dialog i doradztwo we wszelkich sprawach dotyczących wspólnot
  • wiarygodność – wieloletnie doświadczenie, rzetelni wykonawcy oraz współpracownicy z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym
  • nowoczesność – internetowa kartoteka mieszkańca (e-kartoteka), sprawna komunikacja mailowa, nowoczesna strona internetowa (elektroniczne formularze kontaktowe - m.in. zgłoszenie usterki, stanów liczników, gotowe formularze dla mieszkańców )
  • bezpieczeństwo – zarządzane nieruchomości są ubezpieczone, posiadamy także ubezpieczenie OC prowadzonej działalności
  • dostępność – dwa biura obsługi klienta  zlokalizowane w centrum miasta (ul. Jagiellońska 2/1) oraz na Jarotach (największej dzielnicy mieszkaniowej Olsztyna)– Centrum H&B lokal 134 - aby sprawnie obsłużyć mieszkańców administrowanych nieruchomości z każdej części Olsztyna
  • zaufanie – ponad 100 administrowanych nieruchomości

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się i skorzystania z kompleksowej oferty naszych usług, a Mieszkańców administrowanych przez nas Wspólnot Mieszkaniowych do aktywnego korzystania z nowych funkcjonalności naszej strony internetowej.

Z  wyrazami szacunku,
mgr inż. Izabela Jancewicz-Bielawska
Zarządca Nieruchomości (licencja nr 8233)

Biuro Główne

ul. Jagiellońska 2/1
10-271 Olsztyn

Godziny otwarcia

pn, wt, czw, pt: od 800 do 1600
środa: od 800 do 1800

Biuro Jaroty

ul. Wilczyńskiego 25E
lokal 134
(Centrum H&B, I piętro)
10-686 Olsztyn

Godziny otwarcia

pn, wt, czw, pt od 800 do 1600
środa od 800 do 1800